Z NAJMLAJŠIMI PO TRŠKI POTI

Krajevna skupnost Šoštanj je v soboto, 7. 10. 2023, začela svoje praznovanje s tradicionalnim pohodom po Trški poti. Veliko pohodnikov, mladih in malo manj mladih, se je ob spremstvu vodnikov Planinskega društva Šoštanj podalo na pot. Tudi mi, najmlajši planinci iz Vrtca Šoštanj, smo radovedni in  dogodivščin željni zakorakali proti Goricam. Ob krasnem vremenu, prijetni družbi in raziskovanju okolice je čas zelo hitro tekel in naša malo skrajšana pot se je zaključila na mestnem trgu, kjer so nas pogostili s sendviči in sokovi. Pohod po Trški poti ob prazniku Krajevne skupnosti Šoštanj bo tako tudi za vrtčevski planinski krožek postal tradicionalen in se ga že vnaprej veselimo.

                                                                                    Mentorici planinskega krožka                                      
                                                                                    Jožica Malus in Darija Sovič