Obisk gostov v Vrtcu Šoštanj

V prazničnem decembru, smo vzgojiteljice ponovno povabile nekaj gostov, ki so nam pričarali še bolj posebno vzdušje v vrtcu. Z otroki smo si ogledali tri čudovite ter profesionalne nastope iz področja umetnosti.

Kot prva gostja nas je obiskala Maša Ferme, artistka, ki nam je prikazala ples z obroči, pahljačami, poi ter ostalimi pripomočki. S svojimi lahkotnimi gibi ter raznimi triki nam je prikazala nepozabno predstavo.

Kot drugi gostje so se nam predstavili profesorji Glasbene šole Velenje – Fran Korun – Koželjski. Predstavili so nam različne inštrumente, nanje zaigrali, nato pa smo skupaj z njimi in otroki zapeli tudi zimske pesmice.

Kot zadnja gosta, sta se nam predstavila profesorja iz Glasbene šole Žalec, in sicer Andreja Krt, operna pevka, ki nas je ob kitarski spremljavi Matica Dolenca, za kratek čas s svojim čudovitim glasom ponesla v pravljico.

Vsem našim gostom se iskreno zahvaljujemo za obisk ter jim želimo lepe praznike.