Pust

SAM 1505 pustSAM 1515 pustSAM 1523 pustDanes bomo krofe cvrli,
kakšno smešno še razdrli,
s krinko si obraz zakrili –
šeme – v svet se zapodili
žalost vso naj šment pohrusta;
danes šli se bomo pusta.

Jaz gasilec sem "ta prav"

20180202 171313 občnizobčni z "Jaz gasilec sem ta prav,saj čelado mam na glav,ko sirena se oglasi,skupaj zberemo se vsi".

Z deklamacijo, pesmijo in igranim prizorom smo pretekli teden sodelovali na Zboru gasilske mladine v Topolšici.

Zdravje v vrtcu

SAM 1358SAM 1356V enoti Urška v Topolšici ustvarjamo okolje za dobro počutje in zdravje naših najmlajših na različne načine.  Veliko časa namenimo skrbi za osebno higieno kamor sodi tudi zobna preventiva. Otroci se z asistentko g. Šumer iz Zdravstvenega doma Velenje srečajo pri štirih letih. Gospa Irena že vrsto let enkrat mesečno na prijazen in zanimiv način uči otroke pravilno čistiti zobe in jih seznanja z zdravo prehrano. Otroci utrjujejo pridobljeno znanje pri vsakodnevnem čiščenju zob v vrtcu in doma.

Srečno!

SAM 1190 voščilo

Sreča je!

V majhnih stvareh,

toplih ljudeh,

v stisnjenih dlaneh!

Veselo in zadovoljno leto 2018!

Nastop pevskega zbora

image2 1 jasliceV petek, 15. decembra 2017 je v kavarni Hotela Vesna sodeloval pevski zbor naše enote pri odprtju jaslic, ki stojijo pred hotelom v Topolšici. Otroci so pod vodstvom vzgojiteljice Jasmine Stropnik in glasbeni spremljavi učenke Nike Andrejc izvedli glasbeno pravljico Palčki s Češnjevega griča. Program je povezovala g. Petra Lipičnik.