Teden mobilnosti

ZDRUŽIMO MOČI, DELIMO SI PREVOZ je slogan, ki povzema osrednjo temo letošnjega Evropskega tedna mobilnosti. V vrtcu smo mobilni vsak dan, ne glede na vremenske neprilike. Pri tem uporabljamo različne rekvizite s pomočjo svoje energije. Aktivnostim, ki smo jim bili priča pod šotorom, se je pridružil tudi gospod župan Darko Menih. Bilo je zabavno.

Mobi 1

Mobi 2

Mobi 3

Mobi 4

Prvi dan v vrtcu

Zanimiv, igriv in poln novih doživetij se zaključuje prvi vrtčevski dan. Otrokom sta ga s svojim obiskom prijazno popestrili tudi gospa ravnateljica in njena pomočnica.

Prvi1

Prvi2

Prvi3

Prvi4

Spoštovani starši!

Začel se je mesec september in z njim novo vrtčevsko leto. Naša skupna prizadevanja bodo usmerjena v zagotavljanje varnega in učno spodbudnega okolja, v katerem lahko vsak otrok razvija svoje potenciale, raziskuje, ustvarja, se igra, zabava in uči. Z veseljem in zanosom bomo skupaj uresničevali vizijo našega vrtca, ter v največji meri skrbeli za kakovost predšolske vzgoje.
Prijeten začetek novega šolskega leta želimo vašemu otroku in vam!

Strokovni delavci Vrtca Šoštanj in
ravnateljica mag. Milena Brusnjak