Pustovanje v vrtcu

Tudi v letošnjem pustnem februarju so vrtec obiskali predstavniki Pusta šoštanjskega, saj so s svojimi znamenitimi maskami naznanjali prihod pomladi.
Otroci so se ob tem zelo zabavali, oblečeni v pisane pustne kostume pa so veselo zarajali.

Pust1 2018

Pust2 2018

Pust3 2018

Pust4 2018

Spoštovani starši

Tudi naš vrtec se bo priključil stavki Sindikata vzgoje in izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije, ki bo potekala v sredo, 14. februarja 2018. Opravičujemo se vam za nastale nevšečnosti ter vas prosimo za podporo in razumevanje.
S spoštovanjem,
                               ravnateljica, mag. Milena Brusnjak

Obvestilo staršem SVIZ

Šola poje - Šoštanj poje

V ponedeljek, 5. februarja 2018, so na osnovni šoli Karla Destovnika - Kajuha Šoštanj pripravili že 11. prireditev Šola poje - Šoštanj poje. Predstavili so se številni zbori iz naše občine, med njimi tudi vrtčevski pevski zborček. Z zborovodkinjo Pio Hudomalj in instrumentalno spremljavo Andreje Komar, so otroci pogumno in veselo zapeli skladbici Luža mleka sredi sobe in Mačke in psi.
Za odličen nastop vsem iskreno čestitamo.

sola18 1

sola18 2

Vabilo

Vabimo vas na . . .

Mala luna

Vabilo

Spoštovani starši

Vabimo vas na predavanje »nalezljive bolezni in pomen cepljenja pri otroku«, ki bo v četrtek, 18. januarja 2018 ob 17. uri v avli enote Biba, na Kajuhovi cesti 8.

Izobraževanje in seznanjanje, kako lahko pomagamo svojemu otroku in kako lahko strokovnjaki pri tem pomagajo nam, so temelji zdravega načina življenja. Širša družbena skupnost, predvsem pa starši smo odgovorni za čim boljše zdravje svojih otrok in za njihovo pravico do zdravljenja ter zdravniške pomoči, kadar to potrebujejo. Ob otrokovi bolezni ravnamo skrbno in previdno. Če smo v dvomih, se takoj posvetujemo s strokovnjaki, ki jim zaupamo, postavljamo vprašanja in sprejemamo odločitve v prid otroku. Odgovornost staršev je tudi to, da se ves čas, ne le ob zbolevanju, po svojih najboljših močeh seznanjamo glede bolezni, ki jih lahko dobi otrok. V ta namen smo povabili v vrtec strokovnjakinjo, ki nam bo spregovorila o otroških boleznih, nalezljivih boleznih in pomenu cepljenja.
Predavanje bo izvedla gospa Karmen Petek, mag. zdravstvene nege, zaposlena v Zdravstvenem domu Velenje.

Vljudno vabljeni!

mag. Milena Brusnjak, ravnateljica