V enoti Urška smo uspešno izpeljali zaključno srečanje v okviru projekta Z igro do prvih turističnih korakov. Na začetku je navzoče pozdravila in nagovorila ravnateljica mag. Milena Brusnjak, pohvalo za naše prizadevanje za promocijo športnih aktivnosti že pri najmlajših, pa je izrekel gospod župan Boris Goličnik.

V ta namen smo v telovadnici skupaj s športnimi društvi pripravili široko paleto športnih aktivnosti, ki so otrokom prinesle veliko veselja in navdušenja. Otroci so se preizkusili v različnih športnih disciplinah, kot so nogomet, rokomet, poligon in odbojka. Poleg športnih aktivnosti so si lahko zunaj pred vrtcem ogledali gasilski avtomobil in prisluhnili glasnemu zvoku sirene. Pestro je bilo tudi v igralnicah, kjer so se lahko dodatno izražali skozi likovno ustvarjanje in plesu ob spremljavi otroške glasbe. Otroci so bili navdušeni nad raznolikimi dejavnostmi, ki smo jih pripravili. Poskrbeli pa smo tudi za okrepčilo ter jim ponudili lonček domačega soka in okusne obložene kruhke, ki so poskrbeli za energijo in dobro počutje. Skupaj smo tako ustvarili nepozabno izkušnjo, ki bo zagotovo ostala v lepem spominu vsem udeležencem.

  

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost