V letošnjem letu obeležujemo 8. obletnico vselitve v prostore novega vrtca, kjer se otroci in zaposleni počutimo odlično.  Objekt je eden najlepših v slovenskem prostoru, odlično vzdrževan in kot tak še vedno predmet ogleda različnih delegacij, največ pa strokovne javnosti.

Tudi tokrat so nas na povabilo ravnateljice mag. Milene Brusnjak obiskali najvišji predstavniki naše občine: gospod župan Darko Menih, podžupan Viki Drev, direktor občinske uprave Drago Koren, višja svetovalka za odnose z javnostjo gospa Tjaša Rehar in lastniki objekta: vodstveni tim podjetja Esotech iz Velenja gospod Marko Škoberne, Boštjan Žigon, Aljaž Zajamšek, Matej Planinc ter direktorica podjetja  JZP gospa dr.  Urška Dermol.

Velikodušno so otrokom v Vrtcu Šoštanj darovali skupno 2.000 evrov. Donatorska sredstva bodo porabljena za nakup igrač in didaktičnih pripomočkov, ki se jih otroci vedno znova razveselijo. 

Občini Šoštanj in podjetju Esotech se iskreno zahvaljujemo.

Otroci in zaposleni Vrtca Šoštanj z ravnateljico mag. Mileno Brusnjak

 

(Skupno 182 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost