Dragi otroci, spoštovani starši!

Počitnice se počasi iztekajo in bliža se novo vrtčevsko leto. Še enkrat se vam zahvaljujemo za podporo v letu, ki je za nami in je za vse nas predstavljalo posebno izkušnjo.

Pred nami so poti, ki nam ponujajo nove izzive in priložnosti.

Vljudno vas prosimo, da se zaradi širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2  ob prihodu v vrtec držite navodil: razkuževanje rok, uporaba zaščitne maske, fizična razdalja, higiena kašlja…, ki vsem nam omogočajo vzpodbudno, predvsem pa zdravo učno in delovno okolje.

Cenjeni starši!

Včasih nas je strah novega in neznanega. Ne skrbite preveč. Človek, še tako majhen, je odprto bitje. Z vsakim učenjem si odpira pot v prihodnost, k novemu znanju, napredku…Verjamemo, da bo velika večina otrok nove izzive osvojila, zlasti, če jim bomo starši in strokovni delavci vrtca pri tem stali ob strani. Uvajalno obdobje bo kmalu minilo in otroci bodo radi prihajali v vrtec.

Prepričani smo, da bomo skupaj z dobro voljo in optimizmom kos vsem morebitnim težavam. Veselimo se novih doživetij in vam želimo prijeten začetek vrtčevskega leta!

                                                                                                                                                                                                                           Ravnateljica mag. Milena Brusnjak
in strokovne delavke Vrtca Šoštanj

 

(Skupno 389 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost