Spoštovani starši!

Verjetno ste že slišali iz medijev o zaprtju vrtcev od 1. aprila 2021 dalje, predvidoma do 12. 4. 2021. Dovoljuje se izjema in sicer izključno za otroke, ki jim starši oz. skrbniki drugega varstva ne morejo zagotoviti.

Dežurna bo enota Biba v Šoštanju, enoti Urška v Topolšici in Mojca v Gaberkah pa bosta v času nujnega varstva zaprti.

Zaradi lažje organizacije dela (nabavo materiala za kuhinjo, organizacijo oddelka, dežurstva zaposlenih…) vas prosimo, da svoji vzgojiteljici sporočite do srede  31. 3. 2021 do 8.00  ure zjutraj preko eAsistenta ali osebno, če potrebujete nujno varstvo za svojega otroka in ga ne morete zagotoviti kako drugače.

Lepe bližajoče se praznike vam želim, ostanite zdravi in prijazen pozdrav!

Mag. Milena Brusnjak, ravnateljica Vrtca Šoštanj

(Skupno 196 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost