Spoštovani starši!
Kot ste že verjetno obveščeni s strani medijev, se bodo vrtci s 26. 1. 2021 ponovno odprli za vse otroke. V ta namen smo pripravili navodila, ki so v priponki.
Vljudno prosimo, da jih prečitate in upoštevate, kajti le tako bomo s skupnimi močmi zmogli premagati epidemijo.

Ostanite zdravi in prijazen pozdrav!

                                                                              mag. Milena Brusnjak, ravnateljica Vrtca Šoštanj

NAVODILA ZA STARŠE:

  • V VRTEC VSTOPAJTE Z MASKO NA OBRAZU (otroci maske ne nosijo).
  • OB VHODU V VRTEC SI RAZKUŽITE ROKE (otroci NE, ker si jih z milom umijejo v umivalnici).
  • OTROKA NAJ PRIPELJE IN PONJ PRIHAJA PO MOŽNOSTI STALNA ODRASLA OSEBA IZ ISTEGA GOSPODINJSTVA (ostali bratci, sestrice, tete….. počakajo pred vrtcem).
  • ODRASLA OSEBA, KI PRIPELJE ALI PRIDE PO OTROKA NAJ SE NE ZADRŽUJE V VRTCU (da prostor drugim, ki prihajajo).
  • VES ČAS VZDRŽUJTE FIZIČNO RAZDALJO 1,5 – 2 m (DO VZGOJITELJICE, TER DRUGIH OTROK IN STARŠEV).
  • V VRTEC PRIPELJITE LE ZDRAVEGA OTROKA.

ŠE NEKATERE DODATNE INFORMACIJE:

  • Ob morebitnem pojavu okužbe strokovnega delavca ali posameznega otroka v oddelku, bomo ravnali skladno z navodili NIJZ: celoten oddelek otrok s strokovnima delavkama bomo zaradi visoko rizičnega stika z okuženo osebo napotili v karanteno.  O tem vas bo v nadaljevanju obveščala organizatorka zdravstveno higienskega režima v vrtcu Šoštanj go. Sabrina Vitanc dipl. sanitarni inž., po telefonu ali e_asistentu.
  • PKP8 (proti koronski paket) Vlada RS že pripravlja, vanj pa bo vključena tudi določba, ki bo omogočala, da bodo starši, ki otrok v času epidemije ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila.

ŠE PROŠNJA:

  • Zaradi lažje organizacije dela in nabave materiala za kuhinjo in prehrano, vas vljudno prosim, da          do ponedeljka 25. 1. 2021 do 8. 00 ure sporočite vzgojiteljici na eAsistenta, če bo vaš otrok prišel v torek, 26.1. 2021 v vrtec.

Upoštevajmo navodila in ostanimo zdravi!

 

mag. Milena Brusnjak, ravnateljica Vrtca Šoštanj

(Skupno 313 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost