V mesecu oktobru smo v naši enoti, poleg vseh dopoldanskih aktivnosti, veliko sodelovali tudi s starši.

Najprej smo si pripravili jesensko srečanje s kostanjevim piknikom, pri čemer so starši prevzeli večji del organizacije. Vodili so pohod do kmetije Apat in poskrbeli, da so aktivnosti na kmetiji bile za otroke pestre in zanimive. Za dodatno dobro voljo je poskrbelo tud vreme, ki nas je tistega jesenskega dne res razvajalo.

Ob koncu meseca smo se s starši in z otroki starejše skupine srečali še v Mestni knjižnici Šoštanj, kjer nam je knjižničarka ga. Marjetka Blatnik pripravila zanimivo pravljično popoldne. Starše je seznanila s projektom Ostržkova bralna značka, ki ga bomo v skupini izvajali celo šolsko leto. Tudi tukaj bodo veliko vlogo opravili prav starši.

Na obeh srečanjih je bil obisk zelo velik, kar potrjuje, da starši z vrtcem radi sodelujejo.

5176 mala IMG 5204 mala 20171023 181852 mala IMG 5216 mala

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost