Da je res jesen že čisto prava smo doživeli v četrtek popoldan, ko smo se starši, otroci in strokovne delavke zbrali pred enoto Urška na jesenskem srečanju. Za prijetno razpoloženje je skrbelo “strašilo”, ki je z nami telovadilo, se igralo in usmerjalo k pestrim dejavnostim. Otroci in starši so se lahko preizkusili v izdelovanju strašil iz odpadnega materiala, v izrezovanju buč in izdelavi pravega strašila. Mlajši otroci so lahko luščili koruzo in se igrali s koruznimi zrni. Preden smo se posladkali s pečenim kostanjem in toplim čajem, so nam starši zaigrali prizore iz zgodbe Debela repa. Ob tem ni manjkalo smeha in šaljivih pripomb. Vsem sodelujočim se zahvaljujemo za sodelovanje pri ustvarjanju prijetnega razpoloženja na srečanju.

SAM 0831spletSAM 0818spletSAM 0810 splet SAM 0811splet

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost