V petek, 21. aprila smo se z otroki pogovarjali o zemlji, o našem edinem domu v vesolju, kako pomembno je skrbeti zanj, da bomo na njem še dolgo živeli. Zato smo očistili promenado pred vrtcem in jo za konec porisali s kredo. Zavedamo se, da moramo spoštovati zakone narave in z okoljem ravnati preudarno in spoštljivo.

                                     zemlja 1  zemlja 2  zemlja 3

 

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”6″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/zemlja{/AG}

 

(Skupno 7 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost