20170224 102028Kljub počitnicam je enota Urška dobila pustno podobo. Otroci so ustvarjali različne maske, očala, pokrivala, verige in s tem okrasili svoje prostore. Nekaj ustvarjenih mask pa je tudi na razstavi na podstrešju Vile Majer. V petek so se otroci  zelo razveselili obiska  mladega kurenta Matevža, ki je predstavil svoj kostum. Kljub glasnemu zvenu kravjih zvoncev ob njegovem poskakovanju, se ga nihče ni bal.

Najbolj vesel dan je bil pustni torek, ko so v vrtcu pele in plesale številne male in malo večje maske. Družile so se med seboj, se mastile s pustnimi krofi in se prepuščale izražanju skozi svoje fantazijske like. Pustni sprevod  po Topolšici pa je odneslo slabo vreme. Zime ni bilo potrebno preganjati, ker je itak ni več.

Pust Urska0001 Pust Urska0002 Pust Urska0003 Pust Urska0004

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost