Ker nam je letos babica Zima naskubila  toooooliko snežnega puha, bi bilo škoda, če ga ne bi izkoristili za otroško veselje in igro. Ravno zato smo v ponedeljek izvedli športno dopoldne na snegu. Sankali smo se, se igrali z vedri, lopatkami,  se valjali po snegu  in izvedli tekmovanje v hitri »hoji« po kolenih.

Lahko si mislite, kako smo se zabavali….. ZEEEELO!

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”7″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/sneg_Mojca{/AG}

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost