SAM 8458Tudi v naši enoti so nam predpraznične dni dodatno polepšali različni gostje. Obiskala nas je mamica enega izmed otrok, ga. Barbara Borovnik, ter nam doživeto prebirala pravljice. Uživali smo ob prijetnih zvokih citer, na katere nam je zaigrala ga. Špela. Na glasbilo smo lahko zaigrali tudi mi in ga še bolje spoznali. Nostalgično razpoloženi smo bili ob zvokih flavt, ki so nastajali izpod prstov mladih flavtistk , Anje, Zale in Ajde. Čudovite novoletne aranžmaje, s katerimi smo si polepšali svoje domove, nam je pomagala izdelovati ga. Anja Jevšnik. Obiskali smo še Vilo Mayer, kjer smo si ogledali predstavo o Želodku in se igrali z igračami iz časa naših babic in dedkov. Obiskali smo praznično okrašen nov vrtec, nad katerim smo bili zelo očarani.

Zadnje predpraznične dneve,  preživete v vrtcu, smo si popestrili s plesom ob glasbi.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”7″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/December_Mojca{/AG}

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost