Teden smo začeli z izdelovanjem novoletnih aranžmajev. Male otroške ročice so pod vodstvom cvetličarke spretno ustvarjale zanimive ikebane.

V sredo dopoldne smo se z avtobusom odpeljali v Šoštanj, kjer smo si ogledali predstavo o Želodku in se igrali na podstrešju Vile Majer. Ustavili smo se tudi v Vrtcu Šoštanj in bilo nam je zelo prijetno. Pozno popoldne pa nas je v čarobni večer ob soju lučk babica Zima popeljala na srečanje z dedkom Mrazom.  Pričakal nas je ob robu gozda s polnimi vrečami daril v zameno za zimske pesmi.

V četrtek so nas glasbeni pedagogi  popeljali v svet klasične glasbe z igranjem na saksofon, flavto, violino in klavir.

V petek pa so  frizerke deklicam spletale kitke in delale čopke, fantovski lasje pa so bleščali v  pisanih barvah.

Vsak dogodek posebej nam je na svoj način popestril predpraznične dni.

01 02 03 04

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”8″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/december_urska{/AG}

(Skupno 7 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost