Otroci so le stežka dočakali popoldan 19. oktobra, ko so se skupaj s svojimi starši in vzgojiteljicami podali na Jesensko pustolovščino. Potekala je po bližnji okolici gasilskega doma v Topolšici. Na gozdni poti so nas  čakale 4 postaje z različnimi nalogami. Ob vsaki uspešno opravljeni, smo v kartonček prejeli žig in ob koncu še medaljo, ki je bila skrita v zakladu. Druženje se je nadaljevalo pri gasilskem domu, s sladkanjem z jesenskimi dobrotami in toplim čajem. Bili smo tako razigrani, da nas še malo bolj kislo vreme ni motilo. Hvala vsem, ki so kakorkoli sodelovali pri pripravi srečanja, še posebej pa skupini 9 staršev za izvirne ideje in odlično izvedbo.

Jesenska pustolovščina Jesenska pustolovščina1 Jesenska pustolovščina2 Jesenska pustolovščina3

 

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost