Ko je padal dež, so nam otroci iz sosednje skupine pripravili plesno predstavo, mi pa smo jim zgodbo o treh metuljih zaigrali z lutkami. Ogledali smo si video predstavitev zgodbe Trije metulji in igrico Trije prašički. Ob lepem vremenu pa smo se odpravili na izlet k jezeru ali v gozd. Po poti smo se pogovarjali, peli, spoznavali Šoštanj, nabirali jagode, našli pikapolonico in mravljo,poslušali ptičje petje, tekali po travniku in raziskovali gozd. Konec junija pa smo skupaj s starši preživeli še sproščeno in razigrano popoldne.

Hvala in lepe počitnice želimo vzgojiteljice Štefka , Sara in Manja

junij01junij02junij03junij04

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/foto104_junij{/AG}

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost