V skupini 4 – 6 let so starši organizirali zaključek šolskega leta  pri De Costovih. Športna pedagoga sta organizirala kros, ki je ena od nalog Malega sončka. Vsi otroci so ga uspešno pretekli in si za to prislužili nagrade in medalje. Nato smo strnili naše misli o letu, ki smo ga preživeli skupaj.  Sledil je sproščen klepet ob prigrizkih in osvežilnih napitkih.

Veselje in prisrčen nasmeh sta prevevala odrasle, otroke pa vznemirjenost in spontanost ob različnih  igralnih možnostih, vse pa želja po tem, da bi čim bolj popolno preživeli še zadnje skupne trenutke.

Dragi starši, hvala vam za celoletno sodelovanje in čudovit zaključek.

Lepe, sončne počitnice in uspešno usvajanje novih znanj vam želimo vaše vzgojiteljice:

                                                         Zorana,Brigita in Pia

SAM 9955SAM 9968SAM 9975SAM 9990

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost