SAM 4957 malaDa je šport res lahko zabaven, smo spoznavali celo leto, a še posebej v mesecu maju. Podali smo se na izlet, se preizkusili v vožnji s skiroji, si krepili mišice v telovadnici in na igrišču. Pri tem pa nismo pozabili, da je zdrav duh v zdravem telesu. Jedlli smo zdravo hrano in skrbeli za higieno. Verjemite, šport je zabaven.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”7″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/sport{/AG}

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost