Skupaj s starši smo se sprehodili skozi konjušnico konjeniškega kluba Velenje. Tam smo izvedeli kar nekaj zanimivosti o življenju konj. Otroci so ponija nahranili, počesali ter osedlali. Nato smo se preizkusili v ježi. Medtem, ko smo čakali na prosto sedlo smo s starši odigrali nekaj gibalnih iger, iger z žogo ter se preizkusili v balinčkanju. Ob koncu smo se posladkali ter se z velikimi nasmehi ter novo dogodivščino v srcu poslovili. Iskrena hvala vsem staršem, otrokom ter članom konjeniškega kluba Velenje za prelep popoldan. 

konji 1konji 2konji 3konji 4

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/konji{/AG}

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost