Kaj je to zdravje? Kakšna je zdrava prehrana? Kje in kako prehrana sploh zraste? Je gibanje pomembno za moje telo? Kaj skrivam pod kožo? Kakšno je moje telo? Zakaj teče kri, ko se poškodujem? Takšna vprašanja smo si zastavljali v mesecu maju, ko smo raziskovali svoje telo ter ugotavljali kaj vse je pomembno, da ostanemo zdravi.

zdravje 1zdravje 2zdravje 3zdravje 4

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”6″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/123{/AG}

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost