SAM 6484 kopijaOtroci uživajo v gibanju. Gibanje je otrokova primarna potreba, ki prispeva k njegovemu razvoju in zdravju. Ob najrazličnejših gibalnih dejavnostih otroke navajamo na skrb za svoje telo in varovanje pred poškodbami. V preteklih tednih smo veliko telovadili, hodili na sprehode, uživali zdravo hrano, poskrbeli za red v igralnici in pridno spali.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/zdravje{/AG}

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost