Slika majhnaV naši skupini zelo radi raziskujemo, ustvarjamo in izvajamo različne poskuse. Tokrat smo se igrali z barvami. Naučili smo se kako dobimo oranžno, zeleno, vijolično barvo, kaj se zgodi če dodamo belo ali črno barvo. Igrali smo se družabne igre, opazovali stavbe v Šoštanju in pri tem zelo uživali.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”8″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/barve{/AG}

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost