SAM 4831 MALA V aprilu sta dva dneva namenjena knjigam. 2.april je Mednarodni dan knjig za otroke in 23. april je Mednarodi dan knjig. Tako smo v teh dneh ponovno obiskali knjižnico, si jo temeljito ogledali in si v igralnici uredili knjižni kotiče za igro vlog. Tu smo reševali naloge za Cici veselo šolo, poslušali predstavitev plaktov o družini in prisluhnili obnovam zgodba za Bralno značko. Obiskala nas je Jakova mamica s katero smo likovno ustvarjali, zmajček Jurček pa nas je spomnil, da je prišel čas, ko se prične delo na vrtu.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”7″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/LeAp{/AG}

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost