april0001V mesecu aprilu smo veliko toplih, sončnih dni preživeli v naravi. Zvabila nas je na naše igrišče, v gibanje po travniku in gozdu. Spremljali smo prebujanje   travniških cvetlic in cvetov na drevesih, žuželk in živobarvnih metuljev, ki so se poigravali v lahnem vetrcu. Z lupami smo raziskovali tiste drobne, očem nevidne lepote narave in v raziskovalnih posodicah preštevali nožice mravljic, pikapolonic, hroščev, pajkov…

Svoje znanje smo pokazali pri reševanju nalog iz Cici Vesele šole, na dan Zemlje pa  z zmajčkom Jurčkom ugotavljali, kaj so njene želje ob svetovnem dnevu. Uredili smo gredice in poskrbeli za čisto okolico. Da so se hladni dnevi dokončno poslovili, pa je s svojim prihodom potrdil tudi zeleni Jurij. Ali pač ne?

April je bil poln mavričnih doživetij!

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”8″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/pisani_a{/AG}

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost