babicazima kopijaV mesecu januarju nas je babica Zima razveselila s snegom. Z njim smo se igrali tako v igralnici, kot na prostem. Pravljico Živali pri babici Zimi smo podkrepili s plesom in igro na male ritmične inštrumente. Mraz, ki spremlja zimo nam ni bil čisto nič všeč. Zato smo si, kot veleva tradicija, nadeli pustna oblačila in skupaj s prijatelji poskušali pregnati zimo.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/bz{/AG}

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost