V začetku meseca marca smo začeli raziskovati, kako so živeli včasih naši starši in stari starši. Svoja doživetja so z veseljem delili z nami, nekateri pa so nas obiskali tudi v vrtcu. Tako smo spoznali kako so predli volno, pletli in klekljali. Pomagali so nam zbrati veliko starih predmetov, katere smo z zanimanjem preizkusili. Naučili smo se nekaj starih ljudskih plesov in pesmi, s katerimi smo se predstavili na srečanju s starimi starši in starši.

               SAM 0458 kopija  SAM 0538 kopija  SAM 0522 kopija  SAM 0543 kopija

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/nekdaj{/AG}

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost