Ob koncu teme Življenje nekoč in danes smo za starše pripravili družinsko srečanje v vrtcu. Najprej smo jim pokazali nekaj plesov, starih in sodobnih, jim povedali zakaj so moški nosili klobuke in očke povabili k igri s klobuki. Nato smo se odpravili v igralnico, kjer smo se igrali v kotičku dom, konstruirali z duplo lego, gledali in brali slikanice ter se igrali družabno igro. Vsi pa smo s pomočjo staršev ustvarili prelepo vazico in naredili zajčka. Imeli smo se zelo lepo.

SAM 5161 SAM 5173 SAM 5169 SAM 5177

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/druz_sre{/AG}

 

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost