SAM 6434 kopijaPreko igre smo spoznavali, kako enkratno in zanimivo je naše telo. Vsak del opravlja svojo funkcijo in nam omogoča odkrivati svet okrog nas. Čeprav smo še majhni, smo ugotovili, da zmoremo veliko. Lepo že znamo poskrbeti za dojenčke, kuhati kot pravi kuharski mojstri in tudi delo v pisarni nam gre odlično od rok.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/moja{/AG}

 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost