IMG 9826Družina in starši so tisti temeljni prostor, iz katerega izhajamo in pomeni primarni prostor socializacije in graditve identitete.Mlad človek se lahko v družini uči, kaj pomeni biti tu za nekaj, kaj pomeni biti tu za nekoga, in kaj pomeni biti tu drug za drugega.Na družinskem srečanju smo se učili sodelovanja, prijaznosti, dajanja in sprejemanja spodbudnih besed. Vse to in še več srečujemo na vsakem koraku in se opremljamo za življenje.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”7″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/lea_jaz_pa_grem{/AG}

 

 

 

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost