Z avtobusom smo se odpravili vse do gondole, katera nas je popeljala do zasneženih  pokrajin. Tam smo se oblekli in obuli ter se ob učiteljih smučanja preizkusili v smučanju. Konec dneva smo ugotovili, da smo zelo pogumni, in da se bomo z veseljem še vračali na smučišča.

 

smučanje 1 smučanje 2 smučanje 3 smučanje 4

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”6″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/smuk_ts{/AG}

 

 

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost