V naši skupini smo združili zaključek projekta »Šege, navade, igre in plesi naših babic in dedkov« ter »praznik družine.« V goste smo povabili folklorno skupino »Oglarji,« ki ohranja ljudsko izročilo iz okolice Šoštanja, ki nas je s svojimi oblačili, plesi in pesmijo popeljala v stare čase. Sami smo prav tako ustvarjali ob ljudski glasbi in staršem zaplesali venček otroških ljudskih plesov ter zapeli nekaj otroških ljudskih pesmi. Ob igrah naših babic in dedkov so uživali tako otroci kot starši, babice in dedki. Še posebej v času, ko vsi samo hitimo in si težje vzamemo čas drug za drugega, nam je bilo medgeneracijsko druženje v veliko veselje in zadovoljstvo. Lepo nam je bilo skupaj. 

     IMG 6091 kopija       IMG 6095 kopija       IMG 6108 kopija       IMG 0472 kopija   

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost