Raziskovali smo naše mesto, opazovali zanimivosti in odkrivali kaj vse so ljudje počeli nekoč in danes. Otroci so hiše izdelali iz škatel in gradili iz gradnikov. Poslušali so zgodbo o Mojci Pokraculji. Ugotovili so, da je prijazna deklica imela posebno hišo, piskrček, kamor je povabila prezeble živali, da so živele z njo. Otroci so preko igre in dramatizacije podoživljali zgodbo in prevzemali različne vloge.

           DSCN0275 kopija  DSCN0278 kopija  DSCN0306 kopija  DSCN0325 kopija

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/damjana_mesto{/AG}

(Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost