Tudi februarsko dogajanje je bilo pestro in zanimivo, ker smo skušali povezati preteklost in sedanjost. Najprej smo na sprehodih odkrivali in spoznavali Šoštanj in njegove znamenitosti. Obiskali in ogledali smo si Vilo Majer, zbirali, spoznavali smo stare predmete in se z njimi tudi igrali. Poslušali in peli smo ljudske pesmi, plesali ljudske plese. V začetku marca nas bodo obiskali še plesalci folklorne skupine ter čevljar, gospodar, predica, pletilja in nam predstavili stara opravila. Pa na pust tudi nismo pozabili.

foto februar0001foto februar0002foto februar0003foto februar0004

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”name”}vrtec/foto104_kulturafebruar{/AG}

(Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost