SAM 0492V naši skupini, smo se odločili, da bomo pokukali v preteklost. S pomočjo dedkov in babic, smo spoznavali naše mesto Šoštanj, preko starih fotografij in starih predmetov. Spoznali smo, da televizije niso poznali, igrače so si izdelovali sami, učili so se pletenja in izdelovanja košar, mame pa so jim pripovedovale ljudske pripovedke.

V igralnici, smo si uredili kotiček z naravnimi materiali (les, tulci), spoznali smo volno, blago in usnje. Se seznanili z ljudskimi plesi, na sprehodu pa smo iskali pomembne stavbe.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/babica_pripoveduje{/AG}

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost