SAM 0339 kopijaV začetku januarja nas je razveselila snežna odeja. Lepe dneve smo izkoristili za sankanje, kepanje in igre na snegu. Odločili smo se spoznati zimske športe, med katerimi so nam bili naj bolj zanimivi smučarski skoki in smučanje. Izdelali smo si smuči iz kartona in navijali za Petra Prevca.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/z_sport{/AG}

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost