sam 4486 kopija

 Sneg v mesecu januarju nam je prinesel veliko veselja. Preizkusili smo nove sani, kotalili kepe za snežake, opazovali odtise v snegu in še mnogo tega. Skozi glasbeno pravljico Živali pri babici Zimi smo razvijali in utrjevali ritmični in melodični posluh, spoznali nove instrumente in se učili nanje igrati. Velik dogodek je bil obisk lovca, g.Staneta, ki nam je povedal veliko zanimivih stvari o živalih. Vzeli smo si tudi čas za petje, branje in likovno ustvarjanje.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/januar{/AG}

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost