DSCN7874 kopijaPravljični mesec, mesec december, se je čisto prehitro zaključil. Že kar v začetku meseca, smo starejšim krajanom polepšali popoldan s kratkim programom. V Šoštanju smo si ogledali lutkovno predstavo Gozdni škrat Želodko, obiskal nas je dedek Mraz, ki je s seboj imel darila. Veliko smo prepevali, likovno ustvarjali, plesali, izdelovali voščilnice,… Imeli smo kar nekaj obiskov. Mamico knjižničarko, klarinetistko Tjašo, violinistko Pio. Kot vsak mesec, pa nas je tudi tokrat obiskala ga. Irena- asistentka za zobno preventivo.

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”8″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/betka_d{/AG}

 

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost