December, ki je prav poseben mesec, mesec veselja, pričakovanj in obdarovanj, je bil tudi v naši skupini poln različnih dogodkov, pestrih aktivnosti in ustvarjalnosti. Za praznično vzdušje smo si okrasili smrečice v igralnici, v skupnem prostoru, ob petju, plesu, rajanju in poslušanju igranja na klavir ter v atriju. Izdelovali smo voščilnice, okraske, slikali,v babičinem kotičku poslušali pravljico, si ogledali predstavo Muca Copatarica, poslušali in prepevali ob igri na violino in klaviature, se ob različnih dejavnostih družili s prijatelji in pričakali tudi obisk dedka Mraza.

foto veselje0001foto veselje0002foto veselje0003foto veselje0004

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”9″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”10″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/foto104_veselje{/AG}

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost