V prazničnem decembru smo v naši skupini poskrbeli za prijetno in pestro vzdušje. V goste smo povabili nekatere starše, ki so nam popestrili dopoldne. Z njimi smo prepevali, urejali praznične frizure in poslušali igranje na različne instrumente. Veliko smo ustvarjali in uredili našo igralnico ter predprostor. Pogovarjali smo se o prihodu dedka Mraza, se naučili pesmice in iskali škratke po igralnici, ki so nas vsakodnevno opazovali iz svojih skrivališč. Ob koncu smo si naredili piškote in se z njimi posladkali, starše pa obdarili z metlicami sreče.

Prijazno, nasmejano srečno novo leto 2016!

 

                                     SAM 4848 SAM 4864 SAM 4868

 

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/cisto_tiho{/AG}

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost