V mesecu novembru smo se spremenili v prave raziskovalce prometa. Ogledali smo si kako se trese motor avtomobila, kako težko se spleza na motor ter kako ogromna je guma traktorja. Gospodje vulkanizerji so nam pokazali kako zamenjajo gume, avtomehaniki kako popravijo avtomobile in kako vozniki nalijejo gorivo. Obiskali so nas gasilci, policisti ter reševalci, do gradbenih vozil na deponiji pa smo se odpravili kar sami. Odkrili smo ogromno novih prometnih zanimivosti, vsi pa smo si dobro zapomnili, da se žoga ne igra na cesti.

promet 1promet 2promet 3promet 4

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/Zoga_na_cesti{/AG}

 

(Skupno 5 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost