SAM 4306 kopija

 

 V preteklih dneh smo raziskovali promet okoli nas. Na sprehodih smo opazovali prometne znake in spoznavali pravila, ki veljajo za otroke v prometu. Veliko novega smo izvedeli med obiskom g. policista. Še posebej so nas razveselili gasilci s svojim voznim parkom. V igralnici smo vse videno podoživljali skozi igro s konstruktorji, odpadnim materialom, v didaktičnih in likovnih kotičkih ter preko simbolne igre.

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”10″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/Zelena_luc{/AG}

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost