IMG 2726 kopijaNovembra smo v naši skupini uživali ob branju pravljic in razvijali odnos do knjig. Obiskali smo knjižnico, se seznanjali z različnimi vrstami knjig, spoznavali zgodovino pisanja, urili predbralne in predpisalne spretnosti, spoznavali, da pravljice ne živijo samo v knjigah (zgoščenke, igrane predstave) in se vživljali v glavne akterje pravljice »Pod medvedovem dežnikom«. Svojo pravljico pa je v tem mesecu odigrala tudi mati narava, ki nas je razvajala s prečudovitimi dnevi. S pridom smo jih izkoriščali za razne izlete (Pusti grad, Gorice, vila Široko) in pestro igro z listjem.

 

 

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/Ko_pravljice_ozvijo{/AG}

(Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost