slikaZdaj smo že tako veliki, da se lahko po Šoštanju sprehajamo brez “bibe”. Vendar pozor, na cesti veljajo določena pravila, ki jih moramo upoštevati. Naučili smo se, kje in kako hodimo, kje in kdaj lahko prečkamo cesto, kaj pomeni znak stop in rdeča luč…?

Sprehodi so postali zelo zanimivi in poučni.

 

 

 

 {AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/Pozor_na_cesti_smo{/AG}

 

 

 

 

 

 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost