Z-d-r-a-v-o, zdravo, zdravo, zdravo! Čikarasa, čikarasa, čao, čao, čao. Bumbarasa, bumbarasa, bao, bao, bao. Čikarasa, bumbarasa, čis, bus, bas. C-m-o-k, cmok, cmok, cmok! Tako ste lahko v mesecu oktobru, iz naše igralnice, vsak dan zaslišali taborniški pozdrav. Oblikovali smo si taborniške rutice, prepevali taborniške pesmi ob kitari, postavljali šotore, vozljali vozle, se igrali z gozdnimi plodovi, postavljali ognje ter se na tak in drugačen način spoznavali s taborniškim življenjem. 

tab 2tab 1tab 3tab 4

 

 

{AG rootFolder=”/images/stories/slike/” thumbWidth=”200″ thumbHeight=”120″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”9″ albumUse=”1″ backgroundColor=”#ffffff” foregroundColor=”#808080″ highliteColor=”#fea804″ frame_width=”500″ frame_height=”300″ showSignature=”1″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”1″ thumbAutoSize=”none” template=”classic” popupEngine=”slimbox” arrange=”priority”}vrtec/tabornik_boljsi_svet{/AG}

 

 

 

 

 

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost