DSC00392Na sončen in vroč petek, 6. junija 2014, smo se z otroki in njihovimi starši odpravili na zaključni planinski izlet na Goro Oljko . Zbrali smo se na vrhu Lokovice, kjer smo srečanje pričeli s pozdravom na igrišču pri Dobniku. Emina mama, gospa Barbara je poskrbela, da smo se pred pešačenjem razgibali z vajami šole za zdravje. Vodnik Planinske zveze Slovenije, gospod Vlado Stropnik nas je prijazno in varno vodil do zastavljenega cilja. V dobri družbi otroci niso čutili utrujenosti, saj je bilo veliko smeha, dobre volje in pogovora. Na vrhu smo si zasluženo privoščili malico iz nahrbtnika, seveda pa ni manjkal tudi pravi planinski krst s podelitvijo medalj in pesmijo.

Ob tako dobri družbi in lepem razgledu, smo Goro Oljko zapustili polni prijetnih občutkov.

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost