SAM_2098V naši skupini smo pravi radovedneži in tudi mali raziskovalci. Zanimalo nas je kako so pošto raznašali nekoč in kako jo raznašajo danes. Ogledali smo si pošto in na obisk v vrtec povabili poštarja. S svojimi majhnimi in spretnimi rokami smo si izdelali vse za igro vlog »pošta«. Pozabili nismo niti na denar, ki smo si ga pripravili s pomočjo staršev. Igranje je bilo zabavno, saj smo sami izdelovali razglednice, znamke, denarnice. Izdelali smo si poštni nabiralnik ter poštni simbol, ki smo ga prilepili na vrata. V poštarskih oblačilih smo raznašali pošto in osrečevali naše prijatelje in vzgojiteljice z lepimi željami, ki smo se jih trudili napisati sami. Pozabili nismo niti na starše in na svoje družine. Izdelali in napisali smo jim najlepše razglednice ter jih odposlali. Z veseljem smo v naslednjih dneh pričakovali obisk poštarja.

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost